Stavba dřevostavby SIP panel

Reference - Stavba dřevostavby SIP panel

Řešení

 

V dnešní době, kdy je možné stavět dřevostavbu z téměř čehokoliv, což ale znamená mnoho nebezpečí, jak byste se mohli nechat napálit,  co se týče kvality, tak naše společnost využívá dlouhodobě osvědčený panelový systém SIP panel, který pochází z USA a ze kterého se staví domy již 60 let a u nás v ČR přes 20 let.

Tento systém vyniká svojí houževnatostí a tuhostí. Chceme předcházet tomu, že své zákazníky využijeme ve svůj prospěch, abychom zjistili, co funguje a co ne.

Naše domy, které jsou postaveny již deset let, máme možnost navštívit, pozorovat a sledovat, jakým způsobem fungují. I když v době stavby nebylo tolik nových technologií a lepších postupů, tak přesto u těchto domů můžeme vidět kvalitní základ stavebního systému, který lze bez větších problémů doplnit a vylepšit.  Jsme přesvědčeni, že konstrukce dřevostavby je to nejpodstatnější!

A proto naše služby přitahují širokou škálu lidí jako například: zemědělce, podnikatele, kadeřníka, psychologa, právníka, kapitána obrovské lodě na řece Rýn, lidi v důchodu a nebo naopak velmi aktivní manažery, kazatele,  a v neposlední řadě i sportovce jako například trenéra České reprezentace v kulturistice.

 

O stavbě

"Kvalitní stavební systém od HappyBuilding.cz"
-